Masaże relaksacyjno - terapeutyczne


Gabinet Holistycznych Terapii
Masaż & Wellness Kinga Urbańska


Zapraszam Cię na masaże relaksacyjno terapeutyczne lekkie lub intensywne, dostosowane do Twojej postawy i trybu pracy, aby przynieść Ci ulgę, a jednocześnie mocno odprężyć.
Masaże w zależności od czasu trwania obejmują plecy, kark, szyję, głowę, ramiona, przedramiona, dłonie, stopy, łydki, uda. Podczas masażu przypominam Ci o świadomym i głębokim oddychaniu. Techniki dostosowuję do Twoich potrzeb i preferencji. Pierwszemu spotkaniu zawsze towarzyszy wywiad odnośnie Twojego stanu zdrowia, pojawiających się dolegliwości i oczywiście Twoich upodobań.

Masaże odbywają się przy lekkim dziennym świetle, w otoczeniu muzyki i aromacie naturalnego olejku eterycznego o zapachu trawy cytrynowej, który wszystkie bardzo pokochałyście!


Zapraszam Cię także na mocniejsze masaże terapeutyczne, dostosowane do stanu kręgosłupa i napięcia powięziowego.
Są to najczęściej znacznie bardziej intensywne masaże z elementami terapii manualnej skupiające się w dużej mierze na obszarze sztywnym, sklejonym powięziowo, niedokrwionym i niedotlenionym. Tutaj staramy się o wyrównanie napięcia ciała, a także rozklejenie powięzi, aby przywrócić funkcjonalną ruchomość tkanek. Intensywność pracy zawsze dostosowujemy do Twojego progu bólowego.
Ten rodzaj masażu sprawdzi się świetnie u kobiet, które mają prace przeciążeniową np. siedzącą i czują jej negatywne skutki w ciele.